ביטוח רכב

ביטוח | פרסם כאן
 
 
 
 
חיים שרותי ביטוח - ביטוח רכב חיים שרותי ביטוח
חיים שירותי ביטוח הנה ביטוח רכב אמינה המעניקה שירות וייעוץ בענף הביטוח בישראל.
nachman1 - ביטוח רכב
אביב רינגו - ביטוח רכב אביב רינגו
אביב רינגו ביטוח רכב מעניקה למבוטחיה פוליסות ביטוח ומוצרי ביטוח איכותיים.
aviv10 - ביטוח רכב
מיישור - ביטוח רכב מיישור
מיישור הנה ביטוח רכב אמינה ואיכותית, המעניקה שירות אישי וחם ללקוחותיה.
mendelson1 - ביטוח רכב
גידעון מבטחים - ביטוח רכב גידעון מבטחים
גידעון מבטחים הנה ביטוח רכב אמינה המעניקה שירות וייעוץ בענף הביטוח בישראל.
nachman3 - ביטוח רכב
טירן סוכנות לביטוח - ביטוח רכב טירן סוכנות לביטוח
טירן סוכנות לביטוח ביטוח רכב מתמחה במגוון מוצרי הביטוח בארץ בשירות אמין ויעיל.
9327 - ביטוח רכב
banner
ביטוח חובה  , ביטוח חובה לרכב  , ביטוח לרכב  , ביטוח מקיף  , ביטוח מקיף לרכב  , ביטוח צד ג  , ביטוח צד ג לרכב  , ביטוח רכב חובה  , ביטוח רכב מקיף

ביטוח רכב - כל מה שאתם צריכים לדעת

מי צריך לעשות ביטוח רכב? למה צריך לעשות ביטוח רכב? כמה עולה לעשות ביטוח רכב? כל מה שרציתם לדעת על ביטוח רכב - במאמר הבא:

מי צריך לעשות ביטוח רכב? כל אדם שרוכש רכב, בין אם זה אופנוע, טרקטוב, מכונית, ג'יפ או משאית, מחוייב לעשות ביטוח רכב (ביטוח רכב חובה וכן ביטוח רכב צד ג) על פי חוקי המדינה. מי שיש בבעלותו יותר מכלי רכב אחד, מתבקש לעשות ביטוח רכב חובה וכן ביטוח רכב חובה צד ג לכל אחד מהרכבים בנפרד.

אין הנחות, כל מי שרוצה להחזיק בכלי רכב על שמו מחוייב לעשות ביטוח רכב ללא יוצא מהכלל.

כמה סוגים של ביטוח רכב קיימים? יש כמה וכמה סוגים של ביטוחי רכב, כפי שצויין תחילה, ישנו ביטוח רכב חובה וכן ביטוח רכב צד ג אשר אותם חייבים לעשות על פי חוק. פרט לכך, יש ביטוחים אופציונאליים כגון ביטוח מקיף, ביטוח גרירה וביטוח שמשות.

ביטוח רכב חובה וביטוח צד ג הם הביטוחים המינימאלים המכסים את בעל האוטו במקרה של תאונות וכן הם מכסים את הצד השלישי שנפגע כתוצאה מהתאונה (בגוף וברכוש). ביטוח מקיף, ביטוח גרירה וביטוח שמשות זו תעוד אחריות כדי שתוכלו לנהוג בשקט ולדעת שאם אתם נתקעים על הכביש - אתם יכולים להזמין גרר או שאם נגנב לכם הרכב חברת הביטוח מחוייבת להעניק לכם רכב חלופי עד שהוא ימצא או להחזיר לכם כספי ביטוח כפיצוי.

ביטוח רכב מקיף הוא אופציה שהיא בהחלט פריוויליגיה והיא משתלמת בעיקר לאנשים אשר מחזיקים בבעלותם רכב חדש ונוצץ או רכב בעל ערך יקר וכן אנשים אשר נמצאים בסיכון גדול יותר מבחינת הרכב (גרים בישובים מרוחקים ליד השטחים, נוהגים הרבה על כבישי ישראל ועוד). כעקרון, ככל שהסיכוי שלכם להיות מעורבים בתאונות על הכביש גדולות או ככל שהסיכוי שיגנבו לכם את הרכב גדול - כך מומלץ בחום לחשוב על ביטוח רכב מקיף.

כמובן שיש הבדל בין הפוליסות השונות בהתאם לסוג הרכב - ביטוח רכב לאופנוע שונה מביטוח רכב לאוטו על ארבעה גלגלים. בנוסף על ההבדלים בין סוג הרכב, התעריף של ביטוח רכב נקבע על פי שיקולים רבים הקשורים לשנת היצור של הרכב, לדגם היצור, לשנות הותק של הנהג על הכביש, לעבר שלו (האם הוא נהג חדש או לא,האם הוא היה מעורב בתאונות או צבר נקודות בדין עבירות תנועה או לא).

יש חוק אחד שכדאי שכולם תדעו - מי שנוהג בזהירות משלם פחות כאשר מדובר על ביטוח רכב.

היכן עושים ביטוח רכב? ביטוח רכב ניתן לעשות דרך כל סוכן ביטוח.מאחר ויש כיום לא מעט חברות ביטוח גדולות, התחרות בשוק היא קשה. אל תתפשרו על חברה אחת על פני השניה כי אתם ממהרים לסיים עם זה. מדובר על סכומים לא מבוטלים וכדאי שתבררו את האופציות שלכם היטב. לשימושכם, יש כיום אתרים המבצעים כבר השוואות מחירים בין הסוכנויות המובילות. כדאי להציץ במדדים הללו אך כדאי גם להתקשר לסוכנויות ביטוח קטנות (אולי אפילו סוכנות משפחתית באזור מגוריכם) ולברר לגבי המסלולים שלהם לפוליסות ביטוח רכב.

לקריאה נוספת:  מוסך מורשה