מוסך מורשה

ביטוח | פרסם כאן
 
 

מוסך מורשה

מוסך מורשה הוא מוסך שמטפל ברישיון בדרך-כלל בכלי רכב של יבואן מסוים. כך למשל ניתן לראות מוסך מורשה של פולקסוואגן, מוסך מורשה של פיג'ו, מוסך מורשה של מאזדה, מוסך מורשה של הונדה, מוסך מורשה של סיטרואן, מוסך מורשה של פיאט והרשימה עוד ארוכה. מוסך מורשה מומחה בטיפול של אותם כלי רכב ומומחה בתיקון התקלות שלהם. ישנם רכבים מסוימים אשר נוטים לסבול מאותן תקלות אשר חוזרות על עצמן. המכונאים, הפחחים, החשמלאים ובעלי המקצוע השונים אשר עובדים בשירותו של מוסך מורשה מודעים בדיוק לדרך התיקון של אותו הרכב, מודעים בדיוק למגוון התקלות אשר ייחודי לו וכן הלאה. כמו כן, מוסך מורשה מחזיק בידיו חלקי חילוף שונים לרכבים של היבואן בהם הם מטפלים. יתרון נוסף של מוסך מורשה הוא שהלקוח יודע כי חלקי החילוף של אותו המוסך באים ישירות מהיבואן ואינם גנובים.

מוסך מורשה
 
מוסך מורשה מוכר לעתים קרובות גם חפצים שונים לרכב שבאים גם הם מהיבואן. היתרון הגדול ביותר של מוסך מורשה הוא שהמוסך מטפל ומתקן רכבים בפיקוח של היבואן וברשותו. מוסכים אלה פועלים בצורה חוקית לחלוטין וכאמור, עובדי המוסך יודעים לטפל באופן מקצועי באותו סוג רכב או בכמה סוגי רכבים. כך שלא פעם מוסך מורשה מספק ללקוח מעין אחריות על טיב השירות ורמת המקצועיות והחוקיות שלו.
 
מוסך מורשה מבצע את כל סוגי התיקונים לרכב. מוסך מורשה מבצע פחחות, עבודות צבע, מיזוג אויר, מכונאות רכב, חשמל, דיאגנוסטיקה וכן הלאה. יתרון נוסף של מוסך מורשה הוא שהם עובדים תחת משרד התחבורה ועובדים בשקיפות מלאה. באמצעות חיפוש ברשת האינטרנט ניתן למצוא רשימה ארוכה של מוסכים מורשים של כל סוגי היבואנים. ניתן לחפש מוסכים מורשים גם לפי איזורים גיאוגרפיים בארץ, גם לפי ערים כמו למשל מוסך מורשה נתניה וגם לפי סוג הרכב ניתן לחפש מוסך מורשה.