ביטוח

ביטוח | פרסם כאן
 
 
שם:
טלפון:
אימייל:
הערות:
 
 
כל מה שצריך לדעת על פחחות וצבע לרכב

כל מה שצריך לדעת על פחחות וצבע לרכב פחחות וצבע לרכב מהוות עבודות שרמת מקצועיותן ודייקנותן קריטיות למראה הרכב שלכם. רכב עם פחחות תקינה עם ל


פורסם: 7/25/2019

מאמר זה שייך לקטגוריית ביטוח רכב

 כל מה שצריך לדעת על פחחות וצבע לרכב

פחחות וצבע לרכב מהוות עבודות שרמת מקצועיותן ודייקנותן קריטיות למראה הרכב שלכם. רכב עם פחחות תקינה עם ליקויים קלים, או עם צבע דומה אבל לא לגמרי נכון הוא רכב מתפקד, אבל הוא יציג מראה מגושם מאד. כלי רכב כזה לא יוכל לשרת אתכם כלכלית בעתיד, שכן אף קניין, ושלא לומר – מגרש מכירות, לא יסכים לשלם לכם עליו. כיצד תדעו שהעבודות שעושים לכם ברכב מדויקות ועומדות להחזיר אותו למצבו הקודם מבחינה חיצונית?

בחרו אך ורק במוסך מורשה

מוסך מורשה זה תעודת הביטוח למראה הרכב שלכם! מדוע? משום שבהגדרה, מוסך מורשה הוא מוסך מוסמך לטיפול ברכבים של חברה מסוימת. כפי שמוסך מורשה מאזדה רשאי לטפל רק ברכבי מאזדה, מוסך ניסאן רשאי לטפל רק ברכבי ניסאן. היוצא מן הכלל הוא שהמוסך מחזיק בכמה הרשאות של כמה חברות שונות. למשל מוסך מורשה ניסאן, רנו ודאצ'יה רשאי לטפל בכל צי הרכב של ניסאן, בכל צי הרכב של רנו ובכל צי הרכב של דאצ'יה. כשאתם בוחרים בכזה מוסך, ויש לכם את אחד מרכבי הפירמות הללו, אתם מסבים לרכב שלכם עבודה 100% בטוחה שתשיג לרכב שלכם מראה נקי, כמו חדש.

מומלץ לוודא כי המוסך משתמש גם בחומרי הברקה

אמנם לא בכל מחלקת פחחות וצבע לרכב זה קיים, אבל הגדלת ראש כזו הנה בהחלט מבורכת לרכב שלכם. המשמעות שלה היא שהרכב לא רק מתוקן בפח החיצוני וצבוע למשעי, אלא גם מקבל הגנה על הצבע, שהיא גם הברקה. שכבת הווקס משמשת להגנה פיזית על הצבע בעוד שכבת הפוליש משמשת כאמצעי ההברקה שיהפוך את הרכב שלכם לכלי שנראה חדש לחלוטין.

מוסך עם המלצות על עבודות הפחחות והצבע שהוא מבצע – יתרון

מוסך כזה יעניק לכם בטוחה מלאה שמדובר בעבודה מקצועית. המון סדנאות רכב בארץ עשויות להחזיק בהרשאה לטפל ברכב הפירמה שלכם. לא בטוח שתהיו מרוצים מכל עבודה. אבל כאשר ישנן המלצות על מחלקת פחחות וצבע לרכב במוסך מסוים – בייחוד בנושא העבודה המקצועית בפועל (גם טיב השירות חשוב), אתם יודעים שלפניכם סדנא מקצועית שתיקח את הרכב שלכם במלוא הרצינות הראויה.
 
banner