ביטוח

ביטוח | פרסם כאן
 
 
 
 
ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות - בשביל שאתם תוכלו לנסוע ולנפוש בחו"ל בראש שקט


שי
פורסם: 5/23/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית ביטוח נסיעות


 

בחירת ביטוח נסיעות


בחירת ביטוח נסיעות נכונה היא משמעותית מאוד עבור הטיול שלנו, ביטוח נסיעות הוא תעודת הביטוח שלנו בכל נסיעה אל מחוץ לארץ. אנו צריכים במסגרת ההכנות לטיול או לחופשה לבחון היטב את יעד הנסיעה שלנו לבחון איזה ביטוח נסיעות עשוי להיות המתאים ביותר עבורנו. בחירת ביטוח נסיעות עשויה להיות משמעותית מאוד עבורנו שכן אנו רוכשים ביטוח נסיעות כדי להגן על עצמנו מכל המקרים שעשויים לפגוע בנו או בחופשה שלנו. רכישת ביטוח נסיעות נכונה חייבת לבחון את יעד הנסיעה שלנו ואת הסכנות הכרוכות בו ואנו צריכים להתאים את עצמנו באופן אופטימאלי עבור הנסיעה. טרם הנסיעה אנו אמנם מתרגשים ורוצים להכין לעצמנו את מסלולי הטיולים הנוחים והמרגשים ביותר וכך גם להכיר את המקום אליו אנו נוסעים טוב יותר, אולם במידה ולא נבחן גם את נושא רכישת ביטוח נסיעות אנו עשויים למצוא את עצמנו במצב בו נשלם על כך ביוקר.


ביטוח נסיעות נמכר במקרים רבים על ידי חברות הביטוח הגדולות, ביטוח נסיעות עשוי להימכר לנו בפוליסה המבוססת על תשלום יומי, אנו מתחייבים לשלם סכום מסוים של כסך עבור כל יום בטיול בו אנו רוצים להיות מבוטחים. במקרים בהם אנו נוסעים למדינות בהם אנו עושים טיולים או פעילויות מסוכנות אחרות, כגון קפיצה חופשית, צלילה וכו אנו צריכים לשלם סכום יומי נוסף עבור הרחבת אותו ביטוח נסיעות שאנו רוכשים. יש לשים לב שאנו לא מבצעים את אותה פעילות מסוכנות ללא ביטוח נסיעות מתאים, שכן במידה וניפגע בעת צלילה או טיפוס על הר ואין לנו את אותו ביטוח נסיעות נכון ,אנו עשויים לשלם על כך ביוקר. עלינו לבחון טרם הנסיעה את הפעילויות שאנו מתכוונים לעשות במהלך הטיול ולראות איזה ביטוח נסיעות עשוי להתאים לנו ביותר.

סקר שוק ביטוחי נסיעות


רכישת ביטוח נסיעות נכונה חייבת כמובן לבחון את האפשרויות השונות הקיימות בשוק, יש לזכור כי ישנן מספר חברות ביטוח המציעות לנו שירותו ביטוח נסיעות במקרים רבים אנו עשויים למצוא הבדלים מסוימים בין ביטוח נסיעות אשר חברה מסוימת מציעה לנו לבין ביטוח נסיעות שמציעה לנו חברה מתחרה. עלינו לבחון כמובן את האטרקטיביות של אותן הצעות ולבחון מה מאותן הצעות מתאימה לנו יותר באופן אישי.


בעת בחירת ביטוח נסיעות עלינו לבחון לעומק את פרטי הפוליסה, יש לזכור כי בעת השהייה במדינות עולם שלישי מסוכנות, אנו חשופים למגוון רחב של סכנות ועלינו לדעת שאנו מכוסים מכל הכיוונים. במקרים רבים אנו עשויים לשכוח מרכיבים מסוימים שצריכים להיות בתוך הביטוח נסיעות שלנו וכך לפספס אותם. בחינת כל הפרטים הקטנים באותה ביטוח נסיעות שאנו רוכשים עשויה להיות משמעותית מאוד עבורנו ועבור רכישה נכונה של ביטוח נסיעות. עלינו לדעת כיצד לרכוש ביטוח נסיעות מתאים ואיכותי עבורנו וכך לבחור את חברת הביטוח המתאימה. 
 

 

banner