ביטוח

ביטוח | פרסם כאן
 
 
 
 
מאמר בנושא מיחזור משכנתאות


איילה
פורסם: 12/24/2009

מאמר זה שייך לקטגוריית מיחזור משכנתאות

מיחזור משכנתאות - הפיתרון שלכם לתקופות קשות

לגבי מיחזור משכנתאות). כךשאם אתם בוחנים את זה ברצינות, ניתן לברר טלפונית מול יועץ המשכנתאות ו/או ניתן אף לברר פרטים אלו באתרי הבנקים וחברות ההשקעות הפיננסיות. כמו כן, משכנתאותהן חוזה אישי הנחתם עם כל אדם או כל זוג בנפרד עלפי הקריטריונים השונים: יכולת השתכרות, מחיר הנכס, מבצעים והטבות אשר תקפים באותה עת (ישנם בנקים העובדים עם חברות ממשלתיות או עם הצבא או המשטרה וכיו"ב ולכן הם נותנים לבעלי תפקידים מקבוצות מסויימות תנאים ייחודיים). לעיתים, פיליסות משכנתא כוללת סעיף אשר מגביל את מקבלי המשכנתאות לבצע מיחזור משכנתאות או לפחות בתקופה הראשונה של המשכנתא.


אז בעוד אנשים ברי מזל מנצלים את זכאותם לבצע מיחזור משכנתאות בנסיבות משמחות כגון: העלאות בשכר, ירושה, הגרלת לוטו, כספי פיצוי, השתחררות קרן חיסכון גדולה ועוד, והם מבצעים מיחזור משכנתאות המאפשר להם להעביר סכומים גדולים יותר לקרן ההלוואה בכדי לסיים את תקופת המשכנתא מהר ככל האפשר, יש אנשים הנאלצים לבצע מיחזור משכנתא בכדי "לנשום אוויר".


אנשים אשר המשכורת שלהם לא עלתה בשנה / שנתיים האחרונות בשל המשבר הכלכלי, עצמאים שלא הצליחו השנה ואף שכירים שאיבדו את מקום עבודתם, כל אלו צריכים יותר מכל "אוויר לנשימה". מיחזור משכנתאות מאפשר להם לפתוח מחדש את תיק המשכנתא, לראות איזה סכום נותר להם להחזיר לבנק ואז לפרוס את הסכום הזה על פני תקופה ארוכה יותר כך שהם בעצם יפרישו סכומים נמוכים יותר מידי חודש, מה שיאפשר להם "לנשום לרווחה" במהלךתקופה קשה.

חשוב לציין כי מיחזור משכנתאות הוא איננו פיתרון הקסם והוא לא בא לסלק את המשכנתאלחלוטין להיפך! מיחזור משכנתאות באופן הזה נועד להאריך את התקופה בה אתם משלמים משכנתא מה שמעיק על כל אחד ברמה האישית אבל יש גם את נושא העמלות(הריביות) כך שחשוב לפנות לערוץ הזה של מיחזור משכנתאות רק אם באמת אין אלטרנטיבה אחרת.  מומלץ מאוד להעזר מבחוץ ולקבל ייעוץ משכנתא. רוצים ללמוד עוד על מיחזור משכנתאות, היכנסו לאחד מאתרי הבנקים והקישו את הצירוף "מיחזור משקנתאות" בנושאי החיפוש.