ביטוח

ביטוח | פרסם כאן
 
 
 
 
מאמר בנושא סוכנות ביטוח


איילה
פורסם: 12/23/2009

מאמר זה שייך לקטגוריית סוכנות ביטוח

סוכנות ביטוח - לאן כדאי לפנות?

עומדים בפני פוליסת ביטוח לדירה, אם הוא הוכיח את עצמו שווה להמשיך איתו). יש כיום ניתוק בין המבוטח למבטח, בעיקר בחברות הגדולות וזה יוצרבעיית אמון בקרב המבוטחים. אנשים עדיין מעלים את הנושא של היחס האישי והחם, גם בעידן האינטרנט והסלולארי, כשהכל מתבצע ממילע דרך אמצעי תקשורת מתקדמים. פרט לכך, כאשר אנשים פונים לקבל שירות מקצועי מאנשי מקצוע אותם הם מכירים אישית או קיבלו עליהם המלצות חמות, הם יגשו אל הסוכן מאותה סוכנות ביטוח עם הרבה יותר ביטחון.


סוכנות ביטוח - מומלץ לפנות לגופים חזקים ומבוססים

לאו דווקא לחברות הגדולות והמפורסמות (אם כי הן אופציה אופטימלית). סוכנות ביטוח אליה אתםפונים חייבת להוכיח יציבות וביטחון. לא מומלץ לפנות אל סוכנות ביטוח חדשה או סוכנות ביטוח המנוהלת על ידי סוכן חדש בעסק. יציבות וביטחון של ארגון או חברה הם היציבות והביטחון שלכם. אלתיתנו לאיש "לעשות עליכם את ההתמחות" ואל תיקחו סיכון כאשר מדובר על סוכנות ביטוח.


סוכנות ביטוח - מומלץ לערוך השוואת מחירים קפדנית

המחירים של הפוליסות השונות אינם קבועים. אך יחד עם זאת, לא ניתן להגיד בבירור כי סוכנות ביטוח X היא זולה יותר מסוכנות ביטוח Y וזאת מאחר לכל סוכנות ביטוח יש מדיניות שונה לגבי פוליסות שונות וסעיפים שונים וכמו כן, כל חברה משנה את המדיניות ומכניסהמבצעים והטבות לעיתים כך שבירור הצעת מחיר לפוליסת ביטוח לדירה אצל סוכנות ביטוח אחת בחודש דצמבר לא תהיה אולי זהה למחיר שיתקבל בחודש מאי.
השוואת מחירים בין סוכנות ביטוח אחת לשניה צריכה להעשות "אחד לאחד" - אם אתם צריכים ביטוח לרכב 4 גלגלים (ביטוח צד ג' וביטוח חובה כולל גרירה). עליכם לחפש באותה תקופה את הצעות המחירים של כמה סוכניות ועל סמך המחירים שהן מציעות - לקבל החלטה.


סוכנות ביטוח - גם בשביל זה יש אינטרנט

גם בכדי לסייע לכם לאתר סוכנות ביטוח, בין אם אתם מחפשים סוכנות ביטוח גדולה ומפורסמת ובין אם אתם מחפשים סוכנות ביטוח קטנה ואינטימית באיזור המגורים שלכם - האינטרנט הוא התשובה. לא רק שהם יקשרו אתכם עם סוכנויות ביטוח, דרך האינטרנט ניתן לבצע השוואת מחירים עדכנית ביותר לגבי כל סוגי הפוליסטות הקיימות. מומלץ!