ביטוח עסק

ביטוח | פרסם כאן
 
 
 
 
אופיין מבטחים - ביטוח עסק אופיין מבטחים
ביטוח עסק, אופיין מטבחים היא סוכנות ביטוח רב גונית המציעה שירותי ביטוח שונים לכל מטרה.
gidon1 - ביטוח עסק
סוכנות אקרדי - ביטוח עסק סוכנות אקרדי
ביטוח עסק, סוכנות ארקדי היא בעלת סוכנות עם שנות ניסיון וותק בתחום הביטוחים, החברה מציעה מוצרי ביטוח ופוליסות.
20279 - ביטוח עסק
נעמן יקותיאל - ביטוח עסק נעמן יקותיאל
ביטוח עסק, נעמן יקותיאל, היא חברה המתנהלת בצורה מקצועית בתחום הביטוים והפוליסות, החברה בעלת שנות נסיון.
inbal3 - ביטוח עסק
מבטח פזית - ביטוח עסק מבטח פזית
ביטוח עסק, מטבח פזית, היא סוכנות בעלת מגוון פוליסות וביטוחים בנושאים שונים כמו ביטוח עסק, ביראות ועוד.
amirim3 - ביטוח עסק
banner
ביטוח עסקים

ביטוח עסק לא רק לעסקים גדולים

ביטוח עסק הוא כבר ממש לא לעסקים גדולים ומצליחים בלבד. ביטוח עסק מתאים בדיוק באותה מידה שהוא מתאים לעסקים גדולים ומצליחים גם לעסקים בינוניים, עסקים משפחתיים אפילו לעצמאים העובדים לבד ובעיקר - לעסקים חדשים שרק עתה נפתחים. ככל שיש יותר סיכונים כך חשוב שיהיה לעסק ביטוח עסק.

ביטוח עסק לעצמאים: עצמאים הם אנשים העובדים לבדם, בין אם הם קבלנים בתחום הבניה או מעצבים גראפים העובדים לבד מהסטודיו בבית, כל סוגי העצמאים הם בעצם חברה בפני עצמה. היכולךת שלהם לעבוד, היכולת שלהם לשווק את עצמם והכלים איתם הם עובדים (בין אם זה מקדחה ובין אם זה תוכנת מחשב), זה העסק שלהם וכאשר מדובר על ביטוח עסק - מדובר על זה. ביטוח עסק בקרב עצמאים הוא חשוב ביותר כי בעוד שבארגון גדול, כאשר הבוס חולה או אחד הבכירים חולים, העסק עדיין ממשיך לפעול, יש מי שמגבה וגם אם הכל לא מאה אחוז, העסקים עובדים. כאשר עצמאי עובד לבד אבל הוא חולה או זקוק לניתוח ולתקופת החלמה או שהוא סובל מפציעה כלשהי המונעתממנו לבצע את עבודתו אז העסק נתקע. בדיוק בשביל המקרים הללו - חשוב שלעצמאים יהיה ביטוח עסק. פרט לכך, ביטוח עסק בקרב עצמאים חשוב הן ברמה של ביטוח אישי, ביטוח כלי העבודה (משאית, מחשב וכו') וכן ביטוח מפני תביעות של לקוחות ומתחרים. אל תחשבו לרגע כי ביטוח עסק הוא לעסקים גדולים ואתם "כולה" עצמאים אז מה לכם ולזה... דווקא בגלל שאתם עצמאים וחשופים לכל כך הרבה סיכונים - חשוב שיהיה לכם ביטוח עסק כגיבוי.

ביטוח עסק לחברות קטנות: חברות קטנות הן אמנם לא חשופות כאותו עצמאי שתיארנו בסעיף הקודם אבל חברות קטנות נתקעות בקשיים רבים בעיקר בהתמודדות מול חברות ותאגידים גדולים. התחרות הקשה מצד המתחרים הגדולים מוציאה חברות קטנות מהמירוץ (הרבה חברות נאלצות לפשוט את הרגל או במקרה הטוב להתאחד ולהבלע בתוך חברות גדולות) אבל זה מכניס אותן לסחרור של השקעות גדולות המהוות לעיתים "קפיצה מעל הפופיק". חברות קטנות נמצאות תמיד במצב של סיכון ולכן חשוב שיהיה להם ביטוח עסק המגבה אותן.

ביטוח עסק לעסקים גדולים: עסקים כגולים חשופים לתביעות בסדר גודל רציני. ככל שחברה גדולה יותר, כך אנשים מבחוץ יודעים ששווה לתבוע אותה כי ניתן יהיה "לחלוב" ממנה סכומים גדולים יותר. בין אם מדובר על לקוחות ובין אם מדובר על מתחרים - חברות גדולות חשופות לתביעות גדולות וזו נקודה. ביטוח עסקי מבטיח לחברות גדולות ביטוח בהיבטים השונים: ביטוח המשרד / המשרדים או המפעל, לרבות הנכס, הרכוש, המידע ועד לביטוח אחרון העובדים, ביטוח לקוחות הנכנסים למבנה וביטוח של כל בקלני המשנה ואנשי השירות העובדים במסגרתו. ביטוח עסקי מאפשר למקבלי ההחלטות הבכירים ללכת הביתה בשקט מבלי לחשוש מפריצות וגרימת חבלה לחברה, לציוד החברה, למידע שהצטבר וכמובן - לעובדי החברה. כולם והכל מבוטחים! ביטוח עסק יכול גם לכסותאת נושאי הביטוח מול חברות זרות בחול במקרים של תאגידים בינלומיים או של קשרי סחר בין חברות בארץ לבין חברות בחו"ל. כמו כן, בחברות גדולות המחזיקות צי של רכבי חברה, ניתן לבטח, ביטוחים מקיפים את הרכבים במסגרת ביטוח עסקי אם הם משרתים את צרכי החברה ונמנים על רכושה.