ביטוח סיעודי

ביטוח | פרסם כאן
 
 
 
 
שיטרית ביטוחים - ביטוח סיעודי שיטרית ביטוחים
ביטוח סיעודי, שיטרית ביטוחים מבטחת את לקוחותיה בצורה מקצועית ואמינה החברה מצעיה מגוון ביטוחים שונים.
rav-gil1 - ביטוח סיעודי
אופיין מבטחים - ביטוח סיעודי אופיין מבטחים
ביטוח סיעודי, אופיין מטבחים היא חברת ביטוחים מקצועית בעלת שנות ניסיון של שנים, החברה מצעיה ביטוח סיעודי ועוד ...
gidon1 - ביטוח סיעודי
מנדי ביטוחים - ביטוח סיעודי מנדי ביטוחים
ביטוח סיעודי, מנדי ביטוחים היא חברה בעלת שנות וותק. החברה מבטחת את לקוחותיה בצורה הטובה ביותר.
shkedia3 - ביטוח סיעודי
רודי ביטוחים - ביטוח סיעודי רודי ביטוחים
ביטוח סיעודי, רודי ביטוחים, היא חברה רב גוונית בתחום, הסוכנות מציעה סוגי ביטוח שונים ובנושאים שונים,
avrahamov3 - ביטוח סיעודי
banner

ביטוח סיעודי

נכון שאנחנו לא רוצים להכיר בעובדה שההורים שלנו מזדקנים אבל אלו הם החיים, כולם מזדקנים. בעבר היה נהוג שהבנים יטפו בהוריהם הקשישים ויסעדו אותם עד יום מותם אבל כיום, למזלנו, יש ביטוח סיעודי. ביטוח סיעודי, אותה קצבה חודשית אליה מפרישים כספים מידי חודש מיד עם קבלת המשכורת, מכסה את האישפוז של המבוטח במוסדות סיעודיים כאשר הם כבר אינם יכולים לטפל בעצמם.

אם אתם שואלים את עצמכם "בשביל מה צריך גם ביטוח סיעודי הרי יש לנו ביטוח בריאות מושלם / משלים / פרטי"... אז דעו לכם שביטוח רפואי, משודרג ככל שלא יהיה לא יעזור לכם בעתיד במקרים סיעודיים. מערכת הבריאות באמצעות קופות חולים, בתי חולים וסל בריאות - תעניק להורים שלכם את הטיפול הרפואי המסור ביותר כאשר הם יזדקקו לאיבחון, טיפול ואף לניתוח אבל הם מייד אחרי זה, הם ישחררו כהרגלם את החולה לביתו. כאן מתחילה הבעיה. טיפול בקשיש אשר אינו יכול לדאוג לעצמו לבד בין אם בשל הדרדרות מצבו הבריאותי, בשל מחלה נפשית או בשל פגיעה חמורה בזיכרון (דוגמת חולי אלצהיימר אשר זקוקים להשגחה צמודה יום יום ושעה שעה כי הם אינם מסוגלים לזכור מיהם והיכן הם נמצאים רוב שעות היום).

אז כאשר המערכת הרפואית מסיימת את עבודתה, אתם נשארים לטפל בהורים שלכם וזה נטל מצד אחד ומצד שני זה אפילו מסוכן להם כי מה אתם כבר יודעים על טיפול בקשישים? לכן - אם אתם רוצים לדאוג להם - דאגו לעשות להם ביטוח סיעודי עוד היום. ככל שתפתחו קרן ביטוח סיעודי בשלב מוקדם, בעודם בריאים ומתפקדים, כך הסכומים אשרתפרישו במהלךהשנים יהיה קטן ולכן יהיה לכם נוח יותר לעמוד בשתלומים עבור ביטוח סיעודי וזה לא יפול עליכם כרעם ביום בהיר.

ביטוח סיעודי ניתן לעשות בכל סוכנות ביטוח. אם אינכם מכירים סוכני ביטוח באופן אישי או אינכם מקושרים כבר לסוכנות ביטוח (כגון סוכנות הביטוח בה עושים ביטוחי רכב חובה או ביטוחים פנסיוניים), אתם יכולים להעזר באינטרנט, פשוט תקישו את הצירוף "ביטוח סיעודי" ותתחילו לחקור את כל חברות הביטוח המציעות מסלולים שונים ומגוונים של ביטוח סיעודי. 

היתרונות של עשיית ביטוח סיעודי כבר בשלב מוקדם הם פשוטים, כמו ביטוח חיים וכמו ביטוח דירה, כל סוג של פוליסת ביטוח היא בעצם ערבון לכך שבעתיד הרחוק מאוד מאוד, אולי אם במקרה... חלילה.. יפרצו לבית ויגנבו.. רק למקרה שזה יקרה - עושים ביטוח. זה שאתם פותחים פוליסת ביטוח סיעודי להורים שלכם לא אומר חלילה שהם כבר קשישים ושמחר

אתם רוצים להעביר אותם למוסד סיעודי. אתם רק שומרים לעצמכם את האופציה. 

ביטוח סיעודי כבר בשלבים מתקדמים הוא צעד נכון שכן מי שלא משכיל לעשות להוריו ביטוח סיעודי (רוב האנשים המבוגרים עדיין לא מכירים את כל הפוליסות הקיימות וסביר להניח שרובם לא מתחברים לאינטרנט ומבררים בכזו קלות) ולכן מי שלא דואג לזה מבעוד מועד עלול למצוא את עצמו נזקק לפיתרון של "עשרים וארבע שבע" עבור אחד או שני ההורים ואז הפיתרונות הם יקרים: בין אם מדובר על מטפלים במשרה מלאה או כמובן, האופציה השפויה והבטוחה ביותר - אישפוז בבית אבות בו עובד צוות מקצועי, זה יכול להסתכם באלפי שקלים בחודש אשר נופלים עליכם בבת אחת. אז כדאי להיות חכמים ולא לקחת סיכונים. כדאי לדאוג להורים לאותו ביטוח סיעודי כבר היום. ללא כל קשר לקבלת קצבת נכות כללית וקצבאות נוספות המגיעות להורים בשל גילם ומבעיות רפואיות שקיימות להם.