ביטוח מנהלים

ביטוח | פרסם כאן
 
 
 
 
סלמן סוכנויות - ביטוח מנהלים סלמן סוכנויות
ביטוח מנהלים, סלמן סוכנויות היא חברה המציעה מגוון ביטוחים שונים ללקוחתיה, החברה בעלת נסיון של שנים.
brochstein3 - ביטוח מנהלים
אלירז נטעים - ביטוח מנהלים אלירז נטעים
ביטוח מנהלים אלירז נטעים היא חברת ביטוחים מוכרת וידועה בכל רחבי הארץ, החברה בעלת ניסיון, וותק של שנים רבות.
19139 - ביטוח מנהלים
סוכנות אקרדי - ביטוח מנהלים סוכנות אקרדי
ביטוח מנהלים סוכנות ארקדי מציעה ביטוחים שונים בנושאים שונים כמו ביטוחי חיים, ביטוחי דירה, ביטוחי מנהלים ועוד.
20279 - ביטוח מנהלים
מבטח פזית - ביטוח מנהלים מבטח פזית
ביטוח מנהלים, מטבח פזית היא חברת סוכנות מוכרת וידועה כבר שנים, החברה מציעה מגוון ביטוחים כמו ביטוחי דירה ובטוח מנהלים.
amirim3 - ביטוח מנהלים
אופיין מבטחים - ביטוח מנהלים אופיין מבטחים
ביטוח מנהלים, אופיין מטבחים מצעיה מגוון ביטוחים שונים ללקוחותיה, הסוכנות מורשת ובעלת נסיון של שנים בתחום.
gidon3 - ביטוח מנהלים
banner

ביטוח מנהלים 

ביטוח מנהלים הוא אחד מסוגי הביטוח שאנשים יכולים להיות מבוטחים בהם והוא מיוחד ספציפית לעובדים שכירים. ביטוח מנהלים הוא סוג של מותרות מצד אחד וסוג של חובה מצד שני. ביטוח מנהלים נותן לנו את האפשרות לקבל קצבה לעת זקנה ולצאת לגמלאות כשמופרש לנו סכום חודשי שממנו אנחנו יכולים להמשיך להתקיים. מעבר לכך ביטוח מנהלים כולל בתוכו עוד כל מיני סעיפים והפרשות למיני קרנות וביטוחים שמכסים סיכונים של אובדן כושר עבודה, נכות או אפילו מוות של הבנאדם המפרנס ומתן סכום כסף כל שהוא לבני המשפחה שלו.

ביטוח מנהלים עשוי לבלבל בגלל השם שלו- מה בין מנהלים לביטוח? אין בהכרח קשר, אבל הוא מראה על איזו שהיא מותרות- ביטוח מנהלים הוא ביטוח שמופרש ברובו ע"י המעסיק דבר שמקבל רבות על העובד השכיר שמקבל את סכום הכסף שהוא אחרת היה משקיע בקרנות השונות כדי להוציא אותו כאוות נפשו. ביטוח מנהלים הוא ביטוח שגם מזוכה במס וכך בכלל העובד השכיר זוכה.

אז מה זה בעצם ביטוח מנהלים ולמה הוא משמש?

ביטוח מנהלים כמו כל שאר הביטוחים שקיימים היום בשוק נועד לבטח אפשרות- אפשרויות שונות שנעות בין אובדן כושר עבודה, פיצויי פיטורים או אפילו מוות של בני המשפחה. הוא מכסה את כל האפשרויות האלה ונותן מענה בצורה של סכום חד פעמי או קצבה חודשית שממנה הבנאדם או בני המשפחה שלו יכולים להמשיך להתקיים בכבוד בעצמם בלי להזדקק לעזרה של אנשים אחרים. עם זאת ביטוח מנהלים כולל בתוכו עוד סעיף שרבים מאיתנו חושבים עליו בטווח הארוך- קצבת גמלאות.

 

כל אחד ואחד מאיתנו מגיע לאיזה שהוא גיל בחיים שלו שבו הוא לא רוצה או לא יכול להמשיך לעבוד. העבודה מתחילה להיות קשה כמו גם ההליכה ובאופן כללי כל הפעולות שאנחנו עושים. אנחנו מתחילים להיות עייפים, חלשים ורוצים לבלות את שארית חיינו בלעשות את מה שאנחנו באמת אוהבים, עם המשפחה שלנו או בטיולים ברחבי הארץ והעולם ולחקור את כל המקומות שעוד לא הספקנו להיות בהם. עבור הרבה אנשים גיל הזהב הוא או הזדמנות או דיכאון, תלוי איך הם מסתכלים על זה.

עם זאת, את הגיל הזה אי אפשר לעבור בלי שיש איזה שהוא סכום של כסף שאנחנו חיים ממנו. לשם כך יש פנסיה- קצבת פנסיה היא סכום שהפרשנו וחסכנו במשך השנים כדי שנוכל לקבל ממנו קצבה חודשית שממנה אנחנו יכולים לחיות. ביטוח מנהלים כולל בתוכו את הסעיף הזה של הפרשה לקופות הפנסיה ונותן לנו את האפשרות הזאת לקבל קצבה חודשית שאנחנו יכולים להמשיך לחיות ממנה. הדבר הזה מאפשר לנו להנות מהשנים שנותרו לנו וכל מה ש"השגנו"- המשפחה, החברים, ניסיון החיים וכל מה שיש לנו לאהוב בחיים האלה.